Kategorie blog
Produkt dnia
Plisa Termoizolacyjna na okno dachowe
Plisa Termoizolacyjna na okno dachowe
225,50 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Szukasz eleganckich i funkcjonalnych rolet? Plisy w oknach Cię zainteresują!

Każdy, komu przyszło dekorować swoje mieszkanie, wie, jak trudne jest to zadanie. Z jednej strony chcesz, żeby wszystko było eleganckie, ale z drugiej, zdajesz sobie sprawę z tego, że na nic to się zda, jeśli rozwiązanie nie będzie praktyczne. Nie inaczej jest z roletami i zasłonami. Jeśli jesteś znudzony tradycyjnymi patentami, to miło nam stwierdzić, że mamy dla Ciebie idealne wyjście. Wystarczy, że zamontujesz plisy w oknach mieszkania. Są bardzo estetyczne, a co więcej, chronią Cię przed słońcem i obcym wzrokiem. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do tekstu.

Jak to działa?

Rolety plisowane charakteryzują się oryginalnym mechanizmem. Zbudowane są ze składającego się w kształt harmonijki materiału oraz dwóch ruchomych profili. Dzięki temu można je rozwijać w dowolnie wybranym miejscu na oknie. Jest to przydatne, zwłaszcza gdy chcesz zasłonić jedynie jego fragment. Na przykład ten, na który padają promienie słoneczne. Można je również całkowicie zasunąć.

Masz plisy w oknach? Nie potrzebujesz innych dekoracji

Coraz więcej osób rezygnuje z karniszy i zasłon, na rzecz nowocześniejszych rozwiązań. Nic w tym dziwnego. Co prawda nowe, nie zawsze oznacza lepsze, ale w tym wypadku plisy są na pewno lżejsze, Nie chodzi jednak o wagę materiału, tylko o wygląd całego pomieszczenia. Zasłony potrafią być bardzo dekoracyjne, lecz zbyt okazałe przytłaczają pokój. Rolety plisowane zlewają się z nim, w taki sposób, że sprawiają wrażenie, iż są jego częścią. Dużą zaletą jest możliwość personalizowania rolet plisowanych. Masz do wyboru różne materiały, kolory i kształty, Jako przykład może posłużyć model z naszego sklepu. Plisę wolnowiszącą Pearl możesz dostosować do swoich potrzeb. Jeśli wybierzesz dobrze, to wkomponuje się ona idealnie w miejsce montażu, a Ty zauważysz pozytywną zmianę.

Jak zamontować plisy w oknach? To nie jest trudne!

Nie trzeba być majsterkowiczem, żeby zamontować plisy w oknach. Rozróżnia się dwa rodzaje montażu. Bezinwazyjny i inwazyjny. Ten pierwszy polega na zaczepieniu uchwytów, na górnej i dolnej krawędzi okna. Nie jest to nic skomplikowanego, lecz mocowanie nie jest tak solidne, jak w drugim przypadku. Inwazyjny sposób polega bowiem na wywierceniu w ramie okna dziur i dopiero wtedy założenia uchwytów . Montaż bezinwazyjny dobrze sprawdza się na mniejszych oknach, lecz jeśli chcesz założyć plisy, na duże ramy, to lepiej skorzystaj z drugiego sposobu. Będziesz miał pewność, że wszystko będzie działało, tak jak powinno, a Ty będziesz mógł cieszyć się ciekawym rozwiązaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl